Співпраця Смілянського об’єднаного управління ПФУ Черкаської області та міської Ради ветеранів

Як повідомляє Смілянське об’єднане управління Пенсійного фонду України Черкаської області в переддень Дня людей похилого віку начальник Смілянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області Олександр Супряга провів зустріч з головою Ради ветеранів війни та праці м. Сміла Миколою Якушенком.

Олександр Супряга обговорив питання пенсійного забезпечення осіб з особливими потребами. Зауважив на проведенні керівництвом об’єднаного управління особистих зустрічей з ветеранами війни та праці і людьми похилого віку. Зокрема повідомив, що пріоритетом в діяльності об’єднаного управління є поліпшення якості обслуговування громадян і в цьому напрямку ведеться відповідна робота.

Голова ветеранської ради подякував за шанобливе ставлення до людей з особливими потребами, до ветеранів, дітей війни та інших категорій осіб похилого віку.

Наприкінці зустрічі було узгоджено проведення спільних заходів направлених на підвищенні ефективності обслуговування громадян похилого віку та вирішення питання щодо розташування Пенсійного фонду Смілянщини в зручному та доступному приміщенні.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *