Свято посмішки для смілянських школярів

DSCN6320У школі №3-колегіумі відбулося традиційне свято «Посмішки». Цього дня діти мандрували країною мрій, добра, краси. Починаючи з першої зупинки, «Світ танцю», вони втілювали в життя свої креативні ідеї, рухаючись під ритмічну музику. На другій зупинці, в «Майстерні виготовлення посмішок», мали можливість віддати частинку свого серця, своєї доброти, зображуючи на листі паперу всі свої емоції та переживання, знаючи, що всі створені дітьми Посмішки, виготовлені плакати будуть передані воїнам в зону АТО.
Подорожуючи до третьої зупинки – «Чудовий день! Сонячні посмішки!» – учні в Міському парку культури і відпочинку на асфальті малювали крейдою на тему «Посмішка продовжує життя», даруючи радість всім жителям міста.
DSCN5216Підводячи підсумки дня, учні кожного класу презентували художні номери на останній зупинці «Ліга Сміху». І малеча, і старшокласники підготували номери, які презентували їх як творчі, ініціативні, неповторні особистості. Наші діти танцювали, співали, демонстрували сценки із шкільного життя, випускали в повітря кульки- смайлики, як символ добра і миру на Землі. Чудовий день, який був сповнений духом добра, радості, щирості та любові один до одного, завершився танком дружби.

Світлана Гаращенко,

заступник директора школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *