Чи можуть бути платниками єдиного податку підприємці, які реалізують масла та оливи?

Смілянська ОДПІ нагадує, суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи — підприємці), які здійснюють, зокрема, продаж підакцизних товарів (крім роздрібного продажу паливно- мастильних матеріалів в ємностях до 20 л), не можуть бути платниками єдиного податку першої — третьої груп (пп. 291.5.1 п. 291.5 ст. 291 Податкового кодексу).
Реєстратори розрахункових операцій (РРО) не застосовуються платниками єдиного податку другої і третьої груп (фізичні особи — підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 млн грн. У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1 млн грн застосування РРО для такого платника єдиного податку є обов’язковим. Застосування РРО розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, що настає за виникненням такого перевищення, та продовжується в усіх наступних податкових періодах протягом реєстрації суб’єкта господарювання як платника єдиного податку (п. 296.10 ст. 296 Податкового кодексу).
Отже, фізична особа — підприємець — платник єдиного податку другої групи у разі неперевищення обсягу доходу 1 млн грн протягом календарного року при продажу масла та оливи в ємностях до 20 л має право не застосовувати РРО.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *