Субсидія після розлучення – нові правила та нюанси

У зв’язку з новим порядком надання субсидій, щоб їх не втратити, українці почали масово подавати заяви на розірвання шлюбу. Бо відтепер отримувачі субсидій мають декларувати доходи всіх членів сім’ї, навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами (чоловік, дружина, діти). Але й офіційне розлучення не дає гарантії, що вам не відмовлять на державній знижці на оплату комунальних послуг. Бо тут є важливі нюанси… Про це інформує Рівненський інформаційний портал OGO.ua

У 2018 році процедура отримання субсидії ускладнилась. Держава збирається відсікти тих, хто не особливо потребує допомоги і зовсім не бідує. Крім того, почали діяти нові правила оформлення субсидій тими, хто розірвав шлюб. В окремих випадках їм доведеться писати додаткову заяву. На оформлення субсидії впливає те, чи є спільні діти в колишніх чоловіка та дружини. Як повідомляє портал Teplo.gov.ua, якщо у тих, хто розлучився, немає спільних дітей, то при роздільному проживанні вказувати в декларації доходи колишніх «половинок» не потрібно.

Зовсім інший підхід, коли діти є. У такому випадку в декларації наводяться дані про доходи подружжя. Крім цього, необхідно подати заяву, що кошти батька (або матері), який (яка) проживає окремо, додавати до суми доходів сім’ї, де виховують дитину (наприклад, у бабусі), не слід. Також потрібно подати документ, який підтверджує, що неповнолітній живе саме з батьком, який є заявником.

Нагадаємо, за новим порядком нарахування субсидій на неї не зможуть претендувати ті, хто їздить на порівняно новій машині (до п’яти років) або живе в просторому будинку (понад 120 кв. м). Крім того, скорочені норми споживання газу та електроенергії для опалення.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.