Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою

IMG_24066 лютого учні школи №3-колегіуму приєднались до відзначення Дня безпечного Інтернету (Safer Internet Day), який відбувся під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».

Проведені різноманітні заходи з метою покращення обізнаності дітей та учнівської молоді з питань безпечного Інтернету зможуть допомогти дітям захистити себе від небезпеки віртуального світу, знайти шляхи безпечного використання молоддю Інтернету, навчитися Інтернет-етики, зрозуміти загрози протизаконного контенту тощо. 

Так, учням початкової школи запам’ятається зустріч з учнями 6 – Б класу, на якій шестикласники в ігровій формі розповіли дітям про небезпеки Інтернету. Провели інтерактивні ігри, поділилися своїми враженнями. Разом вони сформулювали правила безпечного поводження в Інтернеті.

На виховних годинах в 5-11-х класах вчителі та учні обговорювали питання безпечної поведінки в Інтернеті, потенційних загроз, випадки порушення прав дитини та механізми їх захисту.

7 лютого учнів 8-11-х класів взяли участь у Всеукраїнському онлайн-уроці, організованому за підтримки Кіберполіції і компанії ERC у межах Програми мережевих академій Cisco. Після уроку всі учасники пройшли тести, де показали свої знання з кібербезпеки.

У закладі також була проведена виставка газет. Стіннівка-переможець представлена на міський конкурс.

Міжнародний День Безпечного Інтернету пройшов дуже цікаво та весело як для учнів, так і для вчителів.

Прес-центр школи №3-колегіум

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *