Сто років відзначила найстарша смілянська майстриня Тамара Гаєнко (Фото)

DSC_0115_resizeЖиття довжиною у вік. 100 років відзначає сьогодні Тамара Іванівна Гаєнко, найстарша смілянська майстриня, яка відома у Смілі та далеко за її межами своїми вишивками. Тамара Євгенівна  навтіь у свої більш ніж поважні роки завжди залишається активною та щиро рада вітати численних гостей.

Теплі вітання та найкращі побажання отримали поважна ювілярка від міської влади, міської ветеранської організації, управління праці та соціального захисту, терцентру, ради квартальних комітетів міста, свого кварткому, краєзнавчого музею. Бажали ювілярці здоров’я, радості, щастя та поваги, тепла та затишку і щиро подякували за працю.

Перший заступник міського голови Олексій Гончаренко вручив відзнаку Смілянської міської ради “За особливий внесок у розвиток міста”.

Символічно, що у святковий день ювілярка зустрічає гостей у сукні, яку колись також вишила сама. Навколо – світлиця із рушників. Це лише невелика частина надбання Тамари Гаєнко. За багато років вишила величезну кількість рушників, які щедро дарувала друзям, рідним, присвячувала рідній Смілі, видатним датам. До 98 років не випускала голки із рук. Її рушники розлетілися по світу і нині зберігаються у різноманітних закладах та будинках.

У святковий день поруч із Тамарою Гаєнко і велика родина. Завжди поруч вже багато років донька Ірина Старікова. Це велике щастя, у 80 років є та, кому можна сказати “Мамо”, зазначає Ірина Борисівна.

За сто років ювілярка дочекалася і праправнуків. Її велика родина це – троє дітей, шестеро внуків, тринадцять правнуків та п’ять праправнуків. Вітання линуть із різних куточків України та закордону. Та усі єдині в побажаннях радості та здоров’я.

DSC_0057_resizeDSC_0073_resizeDSC_0083_resizeDSC_0085_resizeDSC_0080_resizeDSC_0052_resizeDSC_0104_resizeDSC_0115_resizeDSC_0116_resizeDSC_0118_resizeDSC_0127_resize

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *