Питання щодо електропостачання у будинках вирішено

електропостачання у будинкахПротягом кількох днів мешканці будинків, які обслуговує СКП “Наш дім”, повідомляли у мережі  Facebook про те, що залишилися без світла. На будинках були розміщені попередження про те, що через борг перед енергоспостачальником СКП “Наш дім” світла у будинках не буде.

Як інформує офіційний сайт Смілянської міської ради, 21 серпня за участю заступника міського голови Олега Черненка відбулися переговори з  керівництвом ТОВ “Черкасиенергозбут” Євгеном Лутом та керуючим санацією СКП “Наш дім” Сергієм Каплею щодо ситуації, яка виникла у зв’язку з відключенням від електропостачання п’яти будинків та гуртожитків з електропостачанням, які обслуговує СКП “Наш дім”. На даний час підприємство знаходиться в стадії судової санації і тому міська влада напряму  не може втручатися у діяльність СКП “Наш дім”. 

Після довготривалих перемовин міській владі разом з керівництвом ТОВ “Черкасиенергозбут” вдалося знайти варіанти поліпшення розрахунків в будинках та гуртожитках, для чого сплановані спільні дії.  

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *