Стежками творів Великого Кобзаря

У школі №3-колегіумі, в 2014-2015 н.р. в рамках мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка проведено різноманітні заходи. У фойє школи було організовано виставку літератури, плакатів і газет «О слово рідне». Найменші наші учні брали участь у конкурсі малюнків за творами Т.Шевченка, організованому шкільним парламентом. У виразності читання творів Тараса Шевченка змагалися учні 5-6 класів. Учні 7-8 класів брали участь у вікторині «Свою Україну любіть, за неї Господа моліть» (Тарас Шевченко). 44Знання життєвого і творчого шляху Великого Кобзаря змогли показати найсильніші учні 9 класів під час брейн-рингу «Творами і шляхами Тараса Шевченка». Літературні читання «Твої слова, Тарасе, линуть у віки», організовані та проведені учнями 10-11 класів разом з учителями української мови та літератури, відрізнялись поетичністю та емоційною виразністю.
Кожен переможець та учасник конкурсів був нагороджений грамотою та пам’ятним подарунком, який вручала директор школи Тетяна Карло. Та найголовніше, що учні та вчителі ще раз полинули в неосяжний світ творчості Великого Кобзаря.
4 листопада в місті пройшов ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. На міському етапі нашу школу-колегіум представляла потужна команда юних знавців рідної мови та творчості нашого великого земляка. Тому і маємо гарні результати: учениця 5-А класу Анастасія Прокопенко (вчитель Павлик С.Д.) та учениця 9-А класу Юлія Чеснюк (вчитель Волошина С.В.) посіли І місця, учениця 6-А класу Ганна Скорик (вчитель Шевченко Ж.В.), учениця 7-Б класу Дарина Гнатенко (вчитель Павлик С.Д.), учениця 10-А класу Анастасія Іщенко (вчитель Павлик С.Д.) вибороли ІІ місця. Ми щиро вітаємо наших конкурсантів з перемогою та бажаємо їм успіхів на подальших етапах конкурсу!
Олена Золотоверха,
заступник директора школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *