Стартували виплати ФОПам та найманим працівникам Черкащини

изображение_2020-12-23_143144-e1608726714802Більше 52% ФОПів та найманих працівників Черкащини, які відповідають критеріям, вже подали заявки на отримання матеріальної допомоги в сумі 8 тисяч гривень. А це майже 10 тисяч черкащан.Про це у своєму телеграм-каналі повідомив очільник Черкащини Сергій Сергійчук, передає пресслужба Черкаської ОДА.

– Звертаюся до черкащан-підприємців: скористайтеся можливістю та надішліть заявку! – закликає голова ОДА. – Президент та Уряд роблять все можливе, аби, зважаючи на економічні реалії, підтримати бізнес. 8 тисяч гривень станом на сьогодні – це більше, ніж мінімальна зарплата. Більшість підприємців отримає державну допомогу, передбачену у зв’язку з посиленням карантину, ще до кінця року.

Щоб отримати кошти, до 31 грудня заходьте на портал «Дія» або у застосунок «Дія» (розділ послуги) і заповнюйте заявку. Допомогу отримають наймані працівники юридичних осіб або ФОПів, ФОПи, якщо їхній основний КВЕД належить до тих, щодо яких вживають карантинні обмеження.

Станом на сьогодні в Україні виплати нараховано на 280 346 заяв, загальна сума яких сягає 2 242 768 000 грн.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *