Прокуратура та поліція працюють над справою щодо руйнації дорожніх містків біля Сміли

132714621_732752784306317_6805297489403798645_nУ травні цього року, за результатами вивчення інформації на офіційному веб-порталі «Prozorro» Смілянська прокуратура виявила що в під час процедури публічної закупівлі на замовлення Служби автомобільних дорігв Черкаській області, укладено договори на виконання робіт щодо експлуатаційного утримання мостів через струмок та через р. Ірдинку на автомобільній дорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на загальну суму близько 3,5 млн. грн.

На місці прокурори виявили пошкодження та руйнації елементів споруди та інші дефекти, серед яких, пошкодження асфальтобетонного покриття автопроїзду.

Для з’ясування обставин можливого привласнення, розтрати чи заволодіння бюджетними коштами шляхом зловживання службовими особами своїм службовим становищем, Смілянською місцевою прокуратурою було зареєстровано кримінальне провадження за ч. 2 ст. 191 КК України.

Проведення досудового розслідування доручено Смілянському відділу поліції.

У кримінальному провадженні провели ряд слідчих дій та триває будівельно-технічна експертиза. За її результатами буде вирішено питання щодо точної суми збитків, остаточної кваліфікації діяння та притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності, інформують у Смілянській місцевій прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *