Станом на червень підприємці Черкащини не сплатили понад 280 млн грн єдиного соціального внеску

ЄСВПерспективи погашення боргів зі сплати єдиного соціального внеску підприємцями обговорили сьогодні під час спільної наради представників пенсійної та податкової служб Черкаської області.

Начальник Головного управління Пенсійного фонду в Черкаській області Олександр Супряга зазначив, що сплата заборгованості є важливим джерелом для наповнення бюджету Пенсійного фонду, а отже, вчасної виплати пенсії.

Заступник начальника Головного управління Фонду Віталій Таран підкреслив, що запровадження воєнного стану внесло свої корективи у роботу з платниками. Підприємці отримали право не сплачувати єдиний соціальний внесок у період дії воєнного стану. На перше червня заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску вже становила 282,3 млн грн.

На сьогодні в умовах воєнного стану частково обмежені заходи примусового стягнення заборгованості. Головне управління ДПС постійно шукає альтернативні шляхи для погашення заборгованості та вживає заходів щодо недопущення її зростання у регіоні.

Якщо підприємці утримуватимуться від сплати єдиного соціального внеску, страховий стаж для призначення пенсії зараховано не буде. Тож, ті, хто сплачують єдиний внесок сумлінно, підтримують не лише економіку країни, а й своїх працівників.

За травень цього року до Пенсійного фонду надійшло 936,7 млн грн внеску, а з 2022 року – 3,3 млрд грн.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.