Стан розгляду звернень громадян у Смілянській ОДПІ

Конституція України надає право всім направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов’язані розглянути звернення і дати обгрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

З метою практичної реалізації громадянами України права на звернення в Україні діє Закон України від 2 жовтня 1996 року №393/96-ВР «Про звернення громадян». Закон забезпечує громадянам України можливості для участі в управлінні державними і громадськими справами, для впливу на поліпшення роботи органів державної влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, для відстоювання своїх прав і законних інтересів та відновлення їх у разі порушення.

У системі органів, що забезпечують реалізацію прав громадян на звернення, є, зокрема, і органи державної фіскальної служби.

Смілянська ОДПІ приділяє особливу увагу реалізації права на звернення, як через особистий прийом громадян посадовими особами інспекції, так і шляхом об’єктивного та своєчасного розгляду кожного письмового та усного звернення.

Станом на 01.11.2016 року до Смілянської ОДПІ надійшло 18 письмових звернень громадян, що на 44 звернення менше ніж за відповідний період 2015 року.

У письмових зверненнях громадяни цікавилися питаннями щодо застосування норм податкового законодавства, інформували про ухилення від сплати податків, зокрема, в розрізі питань звернення розподіляються наступним чином:

– 4 звернення стосувалися податку на доходи фізичних осіб;

– 8 звернень були пов’язані з інформуванням про ухилення від сплати податків; – 1 звернення було пов’язане з податковою звітністю;

– 3 звернення було щодо плати за землю;

– 1 звернення було з роз’яснення податкового законодавства.

Всі звернення були розглянуті уважно та об’єктивно. Відповіді громадянам надані по суті та в установлений законодавством термін.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *