Організовані та стихійні сміттєзвалища – під контролем громадян

Про інвентаризацію сміттєзвалищ говорить начальник управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА Олена Звягінцева:
– Організовані та стихійні сміттєзвалища – під контролем громадян Черкащини. Завдяки сервісу «Ecomapa.gov.ua», який презентували в Мінприроди на початку вересня, можна проводити оперативну інвентаризацію сміттєзвалищ.

Відповідна інформація, подана жителями області, після обробки модераторами, відображається на інтерактивній мапі з геолокаційною прив’язкою.
Наразі на Черкащині зареєстровано 13 звернень від громадян про сміттєзвалища. Ці дані вже є на карті та надіслані до обласної державної адміністрації у вигляді звернень громадян для розгляду та подальшої ліквідації сміттєзвалищ. Відповідні доручення надано структурним підрозділам міськвиконкомів та районних адміністрацій, а також контролюючим органам.
Відзначу, на сайті можна зареєструватися і надіслати звернення та мобільний додаток із функцією он-лайн сповіщення про виявлені сміттєзвалища. Це дасть змогу вжити заходів реагування. Тож закликаю всіх небайдужих громадян приєднатися до очищення області від сміття.
Прес-служба Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *