Стало відомо, хто претендує на посади директорів смілянських шкіл, гімназії та ліцею

директор2 червня відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посад директорів шкіл Сміли. Наразі в Смілі шукають керівників для 4-х закладів освіти – шкіл №№10, 15, гімназії ім. В.Т. Сенатора та ліцею “Лідер”.

На засіданні перевірили документи, які подали бажаючі отримати посаду директора по кожній школі. Загалом є 10 кандидатів.

За розглядом документів комісія допустила до основного етапу участі у конкурсі на посаду директора школи №10 Тетяну Володимирівну Бондаренко, Валентину Петрівну Зборівську, Тетяну Михайлівну Козубенко та Тетяну Сергіївну Цьомру.

До конкурсу на посаду директора навчально-виховного комплексу – школи №15 за результатами розгляду документів комісія допустила Павла Андрійовича Роздорожнього та Вікторію Миколаївну Шевченко.

Ще один смілянський заклад, у який шукають директора – гімназія ім. В.Т. Сенатора. Конкурсна комісія допустила до участі таких кандидатів – Лесю Миколаївну Бойчук, Валентину Павлівну Остапенко та Павла Андрійовича Роздорожнього.

Очолити ліцей “Лідер” виявили бажання два кандидати. За результатами розгляду поданих документів, на посаду директора цього навчального закладу комісія допустила Софію Анатоліївну Гнідую та Ларису Миколаївну Петряк.

Далі на кандидатів, які хочуть стати директорами цих навчальних закладів чекатиме три етапи конкурсного відбору. Перший етап конкурсу на знання законодавства та перевірку професійних компетентностей відбудеться 17 червня.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.