Смілянський міськрайонний суд невдовзі може стати одним із 6 окружних судів області

судСуди Черкаської області обговорили питання оптимізації системи судів. Нараду з представниками районних, міських та міськрайонних судів області провів голова Черкаського апеляційного суду Юрій Сіренко, керівник апарату суду Тетяна Копитіна та заступник начальника теруправління ДСА України в Черкаській області Ольга Соловйова.

Про це повідомили у Смілянському міськрайонному суді.

В режимі відеоконференції учасникам наради представили робочий варіант оптимізації мережі судів Черкащини. Так, відповідно до кількості нових районів, населення, відстані і логістики, структур правоохоронних органів, із 23 місцевих судів області запропоновано утворити 6 окружних. У їх числі Смілянський окружний суд, а також Черкаський,
Золотоніський, Звенигородський, Уманський та Монастирищенський.

Решту судів, які пропонують приєднати до зазначених вище судів – залишаться філіями в кожному із колишніх районів.

Керівник апарату Черкаського апеляційного суду додала, що це роблять не лише з метоб збереження робочих місць, а й для збереження доступу громадян до правосуддя. Тож в будь-якому випадку в кожному з колишніх районів буде залишатися приміщення.

Робочий варіант зміни системи судів області голова Черкаського апеляційного суду озвучить та запропонує на нараді при Комітеті ВРУ з питань правової політики.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *