Спортсменка зі Смілянщини – призер всеукраїнських змагань з плавання

Нещодавно проводились всеукраїнські змагання з плавання за програмою Спеціальної Олімпіади України. Збірну команду Черкаської області представляли троє плавців зі Смілянщини.
Цей захід проходив у плавальному басейні міста Червонограда Львівської області. Змагання пройшли на високому організаційному рівні, дистанції були від 25 до 100 м.
Ярослава Пузань (Сунки) на двох дистанціях була, відповідно, першою і другою (50 м – вільний стиль і плавання на спині). Олександр Бабич та Олександр Бондаренко (Сміла) виступили невдало. Перша причина – недостатньо навчально-тренувальної роботи, адже в Смілі не всім по кишені систематичні тренувальні заняття.
Але від таких заходів все ж є користь. Атлети поспілкувались з однолітками. Для учасників були організовані дискотеки, великий концерт в міському будинку культури. А ще Червоноград – шахтарське місто. Ми побували на шахті «Надія», яка функціонує з 1962 року, де вугілля видобувається з глибини 550 м. Шахта має сучасне обладнання, на спуску в шахту зворушлива дівчинка в українському вбранні просить: «Тату, ми тебе чекаємо вдома!» Перед кожним спуском шахтарів дзвонять дзвони, які благословляють на плідну і безпечну роботу.
Участь наших спортсменів відбулася при фінансовій підтримці Василя Латенка, заступника голови районної ради, Володимира Грищенка, координатора Спеціальної Олімпіади України, приватного підприємця, та сім’ї Бабичів.

Ніна ДЕМ’ЯНЕНКО,

координатор Спеціальної Олімпіади України

в Черкаській області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *