Cміляни взяли участь у майстер-фесті «Український дивограй»

SAM_3389На весняних канікулах учениці школи №3–колегіуму Марія Компанієць, Вікторія Григор’єва, Ельвіра Зайва разом з учителем історії та правознавства Ганною Цапенко взяли участь у  сьомому Всеукраїнському молодіжному майстер-фесті  «Український дивограй», який відбувся  6-7 квітня 2017 року в Горішньоплавнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1  в рамках реалізації міського молодіжного проекту «Центр глобального молодіжного партнерства». Відкриття фесту знову зібрало знайоме коло друзів і майстрів. Підтвердженням початку зібрання стали гарматні постріли із справжніх козацьких гармат, які представили козаки Горішньоплавської сотні.

Учасники отримали можливості реалізувати свій творчий потенціал, взявши участь в унікальних майстер-класах. Цього року учні творили дерев’яні хатки, петриківські квіти, керамічні вироби, мотали ляльку, створювали витинанку, плели із соломи та пекли традиційні українські страви.

У ході майстер-класів учасники мали можливість поспілкуватися з майстрами з усієї України. Окремо була організована робота виставки «Українська народна творчість». Родзинкою першого дня стали традиційні вечорниці. Кожна команда представила веснянку та народну гру, в яку грала молодь ще декілька поколінь тому. Завершила перший день унікальна нічна екскурсія до Миколаївського собору. Учасники змогли піднятися на дзвіницю та особисто вдарити в дзвони. Враження та емоції учасників просто залишились незабутніми. Вже наступного дня учасники презентували результати роботи майстер-класів та поділилися своїми незабутніми враженнями. Підсумком фесту стала ще одна унікальна екскурсія  до найбільшого в Європі гірничо-рудного кар’єру Полтавського ГЗК. Сподіваємось, що і в наступному році фест збере ще більше друзів і майстрів.

Вікторія Григор’єва, Ганна Цапенко,

учасниці майстер-фесту

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *