Спортивний майданчик від Кличків виграла смілянська школа №1

Для фото на сайтСмілянська ЗОШ №1 у цьому році стала однією із 20 переможців Всеукраїнського конкурсу «Клич друзів – граймо разом!» (завдяки активній участі учнів, учителів, батьків, випускників).
Нарешті сталася довгоочікувана подія. У нашій школі – було відкрито новий дитячий спортивний майданчик. Це – подарунок від Фонду братів Кличків – благодійної організації славетних українських спортсменів, а також від партнера проекту Фундації «Кока-Кола».
На свято відкриття майданчика, що стало непересічною місцевою подією, завітали секретар міської ради Ярослав Березань, перший заступник міського голови Андрій Шовкун, начальник управління освіти, молоді та спорту Наталія Незнанова, начальник відділу освіти Марія Яцина, директор ДЮСШ «Олімп» В.Коломієць, депутати міської ради О.Івченко та Олександр Мотузенко – срібний призер Олімпійських ігор у Сеулі, бронзовий призер Паралімпійських ігор у Лондоні А. Стельмах, учні, батьки.
Організатори свята (представники Фонду Кличків) урочисто відкрили спортивний майданчик та вручили директору школи Інні Гайдай сертифікат про те, що школа є переможцем конкурсу. Учителям фізкультури вручили м’ячі та спортивне знаряддя.
Яскраві виступи Клочана І., Гречишкіної А., танцювальних колективів «Шторм» та «ЛАДЕнс» викликали позитивні емоції в усіх учасників дійства. Колективу школи було вручено Грамоту управління освіти, молоді та спорту за перемогу у Фестивалі ранкової зарядки. Учителям фізичної культури було вручено грамоти за організацію спортивно-масової роботи. Також грамоти отримали учні – призери обласних змагань «Старти надій».
Відкриття спортмайданчика перетворилося на спортивне свято з різними естафетами та конкурсами, спортивними змаганнями. І на завершення багато учасників свята отримали подарунки, взявши участь у лотереї.
Дякуємо Фонду братів Кличків та компанії «Кока-Кола» за чудове свято!

Фоміна В.О., вчитель інформатики,
координатор шкільного проекту

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *