Спека зустрінеться із вересневою прохолодою

погодаІніціатива формування погоди переходить до північно-західних процесів, а це значить, що у наш регіон надійде більш СВІЖЕ ПРОХОЛОДНЕ ПОВІТРЯ.

РОБОЧИЙ ТИЖДЕНЬ відзначиться важливим святом – Днем знань, який за 74 роки метеорологічних спостережень, був прохолодним лише у 13 роках. Абсолютний максимум цього дня 33,5º спостерігався у 2020 році, абсолютний мінімум всього 5,8º тепла у 2005. У 77% в цей день переважала суха погода. Дощовий рекорд 51 мм залишився за 1 вереснем 1989 р.

1 вересня надходження більш ХОЛОДНОГО повітря з північних широт продовжиться. Температурний фон знизиться на 3-4º, вночі 11-16º, вдень 17-22º. Тому вже зараз потрібно готувати ЗМІНУ ГАРДЕРОБА на осінню форму одягу, оскільки вже 2-3 вересня температура вночі 7-12º. Вдень лише 18-23º.

ЗА ПОПЕРЕДНІМИ РОЗРАХУНКАМИ, температурний фон другої половини тижня більше ДРУГІЙ ПОЛОВИНІ ВЕРЕСНЯ.

Щодо врожаю, то урожай пізніх культур вже СФОРМОВАНО. Наразі в області триває збирання гречки, сівба озимого ріпаку та підготовка площ під сівбу озимих зернових. За останніми даними, ґрунт гарячий, зволоження орного шару на площах з озиминою та під її сівбу неоднорідне. Найбільш низькі вологозапаси на Лівобережжі та південних районах області менше 10 мм.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.