На території Смілянської громади виявили порушення у користуванні землею

документи земля прокуратураУ Смілі, за результатами аналізу щодо дотримання вимог земельного та податкового законодавства виявлена значна кількість землекористувачів, які не оформили або не переоформили право користування ділянками у встановленому порядку та не декларують і, відповідно, не сплачують плату за землю.

За інформацією ГУ ДПІ у Черкаській області серед землекористувачів є боржники, що роками не сплачують орендну плату.

З метою усунення вищевказаних порушень Смілянським міськвиконкомом створена комісія з питань наповнення бюджету, забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і зборів, стягнення заборгованості по податках і зборах та території Смілянської громади. До складу входять спеціалісти управлінь і відділів міськвиконкому, представники пенсійного фонду та Державної податкової інспекції.

Комісією заслухано уже близько двох десятків суб’єктів господарювання, після чого деякі уже сплатили борги та зареєстрували право на землю, звернулись за розробкою документації із землеустрою. Щодо деяких підприємців матеріали передані до прокуратури, також готуються позови до суду.

Сплата податків це наш громадський обов’язок. Кожна гривня до бюджету – це наш внесок у розвиток громади і у нашу спільну перемогу.

Суб’єктам підприємницької діяльності, які використовують земельні ділянки без оформлення у Смілі, пропонують звернутись до міської ради для отримання відповідних дозвільних документів.

Консультації щодо порядку оформлення документів можна отримати в управлінні архітектури на вул. Незалежності, 37 к. 327, у тому числі за тел. 0665188078.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.