Соціальним робітникам Костянтинівки вручили новенькі велосипеди

Завдяки районній програмі «Турбота» на 2016-2020 рр., яку прийняли депутати районної ради, сільські ради на своїх сесіях вирішували надати субвенції для закупівлі веломашин для соціальних робітників територіального центру.

На сьогодні такі рішення вже прийняли Носачівська, Ротмістрівська, Балаклеївська, Ташлицька, Костянтинівська, Березняківська, Залевківська, Куцівська та Самгородська сільські ради. Вже всі велосипеди та запчастини до них закуплені і вручені соціальним робітникам сільськими головами та працівниками територіального центру.

10 серпня в Костянтинівській сільській раді отримали новенькі велосипеди соціальні робітники с. Костянтинівки. Сільський голова Олексій Шульга особисто організував доставку велосипедів у село і разом з директором територіального центру та депутатом районної ради Любов’ю Голобокою урочисто вручив їх сестрам-милосердя. Вдячністю світились очі у Валентини Терехової, Світлани Кудренко та Марії Козубенко, які так мріяли про новий транспорт, щоб вчасно доставляти продукти харчування самотнім, відвідувати та підтримувати їх, адже зона їх обслуговування інколи досягає більше 2 км.

Така увага, турбота про належні умови праці додасть сили, наснаги і завзяття жінкам, яким щодня треба поспішати на допомогу стареньким.

Джерело: Смілянська РДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *