Сьогодні професійне свято відзначають працівники статистики

big-c_2202_wst01c_новый размерОргани державної статистики роблять вагомий внесок у соціально-економічний розвиток країни. На цю службу покладено важливу місію – не тільки збирати інформацію про те, що відбувається в суспільстві, але й правильно, точно обробляти, узагальнювати та поширювати.

За 9 місяців цього року працівниками органів державної статистики області опрацьовано 195 тис. звітів за 97 формами статистичної та фінансової звітності, проводяться базові вибіркові обстеження населення, здійснюються спостереження за змінами споживчих цін, ведеться Єдиний реєстр підприємств та організацій України, який налічує понад 31 тис. суб’єктів господарювання.

Професійна реальність працівників статистики – це не тільки цифри, але й аналіз даних усіх сфер життєдіяльності нашої країни, регіону, що забезпечує інформацією, необхідною для прийняття важливих і відповідальних управлінських рішень.

В органах статистики області працюють висококваліфіковані спеціалісти, які своєю щоденною працею, відповідальним ставленням до виконання професійних обов’язків роблять гідний внесок у розвиток нашої
держави.

Враховуючи значний внесок працівників статистики у розвиток економіки держави, в Україні 5 грудня відзначають професійне свято – День працівників статистики.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *