Сьогодні на Черкащині стартує акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»

Як інформує прес-служба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства у міжнародний день лісів – 21 березня розпочинається акція Держлісагентства України «Майбутнє лісу у твоїх руках». Триватиме вона до Дня довкілля – 15 квітня.

Лісівники Черкащини завжди беруть активну участь і є організаторами цілого ряду заходів в рамках акції. Упродовж місяця в усіх лісгоспах області проводитимуть весняну посадку лісу із залученням учнівської та студентської молоді, представників громадських організацій, органів влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації, а також усіх тих, в кого є бажання особисто взяти участь у створенні лісів. Лісівниками будуть проведені лекції в школах, практичні заняття із членами шкільних лісництв, перегляд тематичних відеофільмів про значення лісів у життєдіяльності людини, організовані походи школярів в лісництва та лісові розсадники, природничі конкурси та багато іншого.
Усім, хто бажає долучитися до акції, необхідно звернутися до обласного управління лісового та мисливського господарства або до місцевого лісгоспу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *