На Смілянщині відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників

DIGITAL CAMERA

21 березня на базі Балаклеївської загальноосвітньої школи IIII ступенів № 1 пройшов районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. Про це повідомили в Управлінні ДСНС України в Черкаській області.

Для смілянських школярів – це завжди довгоочікуване свято, яке збирає веселих, кмітливих та обдарованих підлітків. Під гучним гаслом «Правила безпеки знаєм — всіх навколо їх навчаєм!» 6 кращих команд Смілянського району виборювали перемогу у конкурсах.

001 (1) (2)Діти демонстрували свої таланти та знання пожежно-рятувальної справи у різноманітних конкурсах, які включали в себе змістовність, оригінальність, гумор, літературний рівень тексту, музичний супровід, костюми, реквізити, декорації, хореографію, артистизм та вокал.

Після художніх і жартівливих номерів, команди показували свої навички і вміння на практиці у спортивній естафеті «Влучний ствольщик».

Враження від цього дня залишились особливі. Протягом трьох напружених годин, серед дітей точилася безкомпромісна боротьба за перемогу.

Нам, як членам журі, було непросто визначатися, хто переконливіший, веселіший і кмітливіший, адже зал бурхливо аплодував і підтримував всі команди, що були на сцені” – зауважила провідний інспектор Смілянського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області майор служби цивільного захисту Ірина Лисенко.

Та підрахувавши загальний бал за всі конкурси, представники суддівської колегії все ж визначили переможця – команду Балаклеївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 «Рятівник».

Фестиваль закінчився, але у серцях глядачів та учасників залишився заряд енергії, бадьорості та любові. І найголовніше, що діти вкотре поповнили свій багаж знань правилами безпеки життєдіяльності” – зауважила Ірина Вікторівна.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *