Смикав фельдшера, курив у швидкій і кинувся на водія: молодик по-своєму вирішив “віддячити” медикам за допомогу

299106895_7882246425181016_1968904934338272655_nУ село Калинівка, що на Городищині, бригада екстренки приїхала на повторний виклик до чоловіка, у якого були болі в животі. Ще під час огляду нетверезий чоловік поводив себе агресивно. На зауваження водія трохи заспокоївся і погодився їхати до лікувального закладу.

Дорогою до лікарні 19-річний молодик продовжив свою лінію поведінки: то викладав ноги на валізку з ліками, то на ноші закидав, то вказував водію як правильно їхати. Врешті вирішив закурити прямісінько в автомобілі.

На зауваження реагував нецензурною лайкою. Під’їхавши до лікувального закладу, вискочив зі швидкої і кинувся до водія з’ясовувати стосунки. Водій, знаючи такий «контингент», спокійно прибрав руки агресивного пацієнта і передав його фельдшеру.

У приймальному відділенні, поки фельдшер підійшла до медсестри, пацієнт утік на вулицю і таки кинувся до водія, вирішивши завершити все бійкою.

Тож, бригада екстренки натисла тривожну кнопку, щоб правоохоронці допомоги їх захистити. Також, медики написали заяву до поліції.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.