Смілянин Богдан Довгань розповів про навчання та стажування за кордоном

IMG_2633На електронну адресу нашої редакції надійшов лист від Богдана Довганя. Він смілянин, який нині живе у США. Зав’язалося листування, і ми відкрили для себе цікаву молоду людину, біографія якої, можливо, когось надихне або додасть мотивації.
Отже, знайомтесь. Богдан Довгань народився у Смілі у 1995 році. Закінчив спеціалізовану школу №5, Київський політехнічний інститут. Стажувався в Німеччині, виграв кілька престижних грантів на навчання за кордоном, має досвід конкурсних стажувань для студентів в українських компаніях та представляв Київський Політех із власним стартап-проектом на міжнародних конференціях.

– Богдане, у своєму юному віці ти вже маєш немало досягнень і успіхів. До цього йшов цілеспрямовано чи, як кажуть, «пощастило»?

– У шкільні роки брав участь в багатьох олімпіадах, але найбільше любив математику. Ще тоді зрозумів, що хочу пов’язати життя з точними науками, тому готувався вступати до Київського політехнічного інституту. Оскільки ЗНО було пропуском у столицю, готувався до нього довго, але не математику – для мене все зрозуміло. До речі, склав математику на 199 балів із 200, що було найвищим показником школи. А ось англійської мови ніколи не любив, вона давалась мені важко. Незважаючи на те, що почав вчити її ще з першого класу, завжди був «середнім» в оцінках. Ретельна підготовка дала свої результати. У 2012 році став студентом КПІ за спеціальністю телекомунікації, дякуючи високому рівню математичних знань, отриманих в школі (до речі, не відвідував ніколи репетиторів з математики). На потоці на факультеті, що вважається одним з найважчих в КПІ, став першим за рейтингом.

Більше читайте у газеті «СМІЛА» від 23 серпня.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *