Сміляни на Всеукраїнській конференції педагогічних працівників

18 серпня директор школи №3-колегіуму представляла смілянський заклад як учасника пілотного проекту на Всеукраїнській конференції педагогічних працівників у Києві. Тетяна Анатоліївна розповіла про конференцію:
«На початку учасників привітав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він наголосив на тому, що реформа освіти в Україні повинна триматися «на трьох китах» – зміцненні іміджу вчителя, створенні матеріально-технічної бази закладів освіти і оснащення їх за всіма сучасними вимогами та перегляді змісту освітніх програм.
Міністр освіти Лілія Гриневич представила проект нового Державного стандарту загальної початкової освіти. Цього року і Міністерство освіти і науки України, і Академія педагогічних наук, і Інститут модернізації змісту освіти прагнуть розпочати зміни в освіті не «зверху», від теоретиків освітньої галузі, а «знизу», від практиків, від учителів, які щодня бачать допитливі очі своїх вихованців і якнайкраще можуть зрозуміти усі їхні потреби, розібратись, що реально потребує змін, а що потрібно залишити як основу. Саме тому цього року, під час внесення змін до освітніх програм для учнів 5-9-х класів, було організоване громадське обговорення та враховано думки шести з половиною тисяч педагогів-практиків з усієї України.
Під час секційного засідання, темою якого була підготовка вчителів початкових класів до роботи в умовах впровадження нового Державного стандарту, я впевнилася в тому, що реформа в освіті неможлива без зміни світогляду педагогів, без усвідомлення ними переорієнтації своєї ролі в навчальному процесі, без бажання працювати творчо, активно, цікаво.
Зовсім скоро 1 вересня. Я вірю, що новий навчальний рік буде для нас, колективу школи №3-колегіуму, цікавим, незвичайним, продуктивним, адже ми впевнено робимо перші кроки на шляху реформування освіти. Тож хочу побажати всім освітянам здоров’я, натхнення, нестримного бажання і необмежених можливостей розвивати якісну освіту в Україні!».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *