Хворих зі стаціонару планують перевести в інші медзаклади міста та області

У зв’язку із тим, що опалювальний сезон у Смілі, який мав би розпочатися із 26 жовтня, так і не розпочався, у Будинку рад відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ і НС.

Несвоєчасно запускають централізованого опалення через те, що хоч технічно котельні міста готові постачати тепло, однак поки це неможливо, оскільки АТ «Черкасигаз» відмовляється усунути видимі фізичні розриви газових магістралей, про що повідомили відповідним листом.

Без тепла залишаються, зокрема, 7 закладів охорони здоров’я із них – 4 лікарні з цілодобовим перебуванням хворих. Температурний режим в приміщеннях не відповідає санітарним нормам.

Начальник відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Олег Левін довів інформацію, що у зв’язку з відсутністю централізованого опалення у медзакладах міста, необхідно буде терміново перевести стаціонарних хворих в інші лікувальні заклади міста та області.

В КНП «Смілянська міська лікарня» на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні перебуває 29 осіб хворих на COVID-19 та в терапевтичному відділенні – хворі з пневмонією, яких неможливо перемістити з лікувальних закладів Сміли в інші лікувальні заклади.

В результаті комісія ухвалила рішення терміново звернутися до начальника Управління охорони здоров’я Черкаської ОДА щодо переведення, у разі необхідності, стаціонарних хворих з лікувальних закладів Сміли в інші заклади міста та області.

Відділу охорони здоров’я міста доручили розробити заходи щодо переміщення стаціонарних хворих з Смілянської міської лікарні до Смілянської міської лікарня ім.Т.Г. Шевченка.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *