Після канікул смілянські школярі та студенти навчатимуться дистанційно

У Будинку рад відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ і НС. Так, як опалювальний сезон, який мав би розпочатися із цього понеділка, 26 жовтня, так і не розпочався, на комісії, зокрема, вирішували, що робити навчальним закладам.

На сьогодні КП «Смілакомунтеплоенерго» не спроможне подавати тепло мешканцям міста. Відповідно, без теплопостачання залишаються, зокрема, 13 загальноосвітніх шкіл, 2 школи-інтернати з постійним перебуванням дітей, 13 дошкільних закладів, із них – 3 з нічним перебуванням дітей.

Температурний режим в приміщеннях не відповідає санітарним нормам.

У зв’язку із цим, комісія вирішила доручити управлінню освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Смілянської міської ради перевести заклади загальної середньої освіти, по завершенню осінніх канікул, на дистанційну форму навчання.

Рішення комісії з питань ТЕБ та НС довести до керівників ЦППРК, коледжу харчових технологій, промислово-економічного коледжу, КЗ «Смілянська спеціалізована мистецька школа».

Разом із тим, ухвалено інші рішення щодо термінового вирішення ситуації щодо подачі газу та початку опалювального сезону.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *