Сміляни взяли участь в озеленні території Свято-Преображенської церкви

img_5262-2На території Свято-Преображенської церкви у мікрорайоні Богдана 28 жовтня відбулася акція «Прийди і посади дерево». Її мета – зробити внесок в екологію дітей та озелененити ділянку землі, де розбудовується церква. Долучитися до доброї справи прийшли мешканці мікрорайону, в якому стоїть новобудова, а також із інших куточків міста- дітвора, школярі та дорослі.

Перед початком роботи по озелененню отець Андрій прочитав молитву.

Учасники висадили декортивні види туї, яловця, ялинки, барбарис, усього близько 100 штук. Саджанці привезли із Смілянського лісництва. Поділитися порадами як доглядати за рослинами та допомогти правильно їх висадити приїхав помічник лісничого, Владислав Гончаренко. За його словами ялинки, туї та ялівець добре очищають повітря та діють заспокійливо, а барбарис додає колориту до зелені. Отець Андрій, настоятель церкви, розповів, що в першу чергу ця зустріч допоможе людям згуртуватися та зробити внесок у розвиток цього релігійного осередку.

– Як кажуть, людина має у житті зробити три справи – посадити дерево, виростити дітей та збудувати дім. І ось є можливість зробити перший крок – посадити своїми руками деревце, – зазначив отець Андрій.

Вдячність за допомогу коштами та саджанцями для акції висловив помічникам – соціальній ініціативі «Хтось не зробить» та усім небайдужим смілянам.

Зелену окрасу із декоративних рослин доповнив саджанець фруктового дерева. Маленьку яблуньку із символічною назвою «Чемпіон» принесла і посадила маленька Софія разом із татом Артемом Кошелем.

Свій внесок в акцію по благоустрою зробили і десятикласники із місцевої для мікрорайону школи №7 – Данило та Дмитро. Школярі посадили кущик барбарису.

– У нас все одно канікули. Краще ніж сидіти вдома, зробити щось корисне, наприклад ось посадити дерево чи кущ, – розповів Данило.

Свято-Преображенська церква почала будуватися у мікрорайоні Богдана цього року. Тут планується також облаштувати дитячий майданчик та зробити невеликий, але красивий парк на радість мешканцям мікрорайону та усім смілянам.

img_5238-2 img_5239-2 img_5242-2img_5247-2 img_5251-2 img_5254-2img_5255-2 img_5262-2img_5270-3 img_5267-2img_5281-2 img_5284-2

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *