Сміляни виступили на чемпіонаті Черкаської області з футзалу

248253297_4403004709819179_5148066632117180124_nЗавершився чемпіонат Черкаської області з футзалу присвячений пам‘яті тренера Констянтина Пасічника. Захід організував черкаський «Центр «Інваспорт». Про це на своїй Facebook-сторінці розповів черкащанин Богдан Кулинич, український футболіст-воротар, чемпіон XV літніх Паралімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

– Саме Констянтин Дмитрович привів мене в паралімпійський спорт, але на жаль не дожив рік до моєї головної перемоги в XV Літніх Паралімпійських іграх, – згадує Богдан Кулинич.

Нині, на змаганнях на честь тренера Костянтина Пасічника, за медалі змагалися команди зі Сміли та Черкас. Сміляни посіли 4 місце у турнірі.

Перемогла команда ОДЮСШІ-1 (гравці з порушенням опорно-рухового апарату). “Срібними” призерами стала команда – ОДЮСШІ-2 (гравці з порушенням слуху), “бронзовими” – команда «Інваспорт» Черкаси.

Також, на змаганнях відзначили окремо кращих гравців. Так, Олексій Суханов зі смілянського “Інваспорту” став кращим воротарем.

Переможці, призери та кращі гравці отримали відзнаки.