Сміляни впевнено перемогли на Кубку України

bezyimyannyij131 З 21 по 23 жовтня в Одеському спорткомплексі «Краян» пройшов Кубок України з годзю-рю карате. На татамі вийшли 522 учасника з 50 клубів України. В цих змаганнях прийняла участь і смілянська команда «СпортКлубу МОНАРХ”-ДЮСШ “ОЛІМП”.
Четверо вихованців тренерів Сергія та Олександра Пітенків подали заявку в 16 категорій та привезли в Смілу 16 медалей: 8 золотих медалей, 5 срібних та 3 бронзових.

Як розповів нам головний тренер команди Сергій Пітенко змагання пройшли на дуже високому рівні, навіть незважаючи на повну впевненість в своїх вихованцях, йому довелося похвилюватись, адже підготовка опонентів дуже виросла. На цих змаганнях цікавіше було спостерігати за дитячими боями ніж за дорослими, бо діти демонстрували дуже високий рівень техніки.
Але ж наші спортсмени все таки виявились кращими:Костянтин Панасенко виборов в категоріях ката ренгокай 6-7 років 1 місце, ката годзю-рю 6-7 років 1 місце, шобу ніхон куміте 7 років до 25 кг. 2 місце, в повноконтактних боях ірікумі-го 7 років до 25 кг. 2 місце та ірікумі-дзю 7 років до 25 кг. 2 місце. Михайло Убоженко завоював золото в категоріяї шобу ніхон куміте серед 8-9 років вище 45 кг та срібло в повноконтактних боях Ірікумі-го та ірікумі-дзю серед хлопчиків 9 років в ваговій категорії більше 37 кг. 9 річна Юлія Білякова посіла 1 місце в категорії ката ренгокай 8-9 років та 3 місце в категорії ката годзю-рю серед дівчат 8-9 років, а також 1 місце в старшій категорії ката годзю-рю серед дівчат 10-11 років.
Бакай Єлизовета виборола серед дівчат 12-13 років 1-ші місця в категоріях ката годзю-рю, ката ренгокай та ірікумі-го до 47 кг, 3-ті місця в категоріях ірікюмі-дзю та шобу ніхон куміте до 47 кг.
Спортсмени висловлюють велику подяку управлінню освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради за фінансування поїздки на ці змагання.