Сміляни впевнено перемогли на Кубку України

bezyimyannyij131 З 21 по 23 жовтня в Одеському спорткомплексі «Краян» пройшов Кубок України з годзю-рю карате. На татамі вийшли 522 учасника з 50 клубів України. В цих змаганнях прийняла участь і смілянська команда «СпортКлубу МОНАРХ”-ДЮСШ “ОЛІМП”.
Четверо вихованців тренерів Сергія та Олександра Пітенків подали заявку в 16 категорій та привезли в Смілу 16 медалей: 8 золотих медалей, 5 срібних та 3 бронзових.

Як розповів нам головний тренер команди Сергій Пітенко змагання пройшли на дуже високому рівні, навіть незважаючи на повну впевненість в своїх вихованцях, йому довелося похвилюватись, адже підготовка опонентів дуже виросла. На цих змаганнях цікавіше було спостерігати за дитячими боями ніж за дорослими, бо діти демонстрували дуже високий рівень техніки.
Але ж наші спортсмени все таки виявились кращими:Костянтин Панасенко виборов в категоріях ката ренгокай 6-7 років 1 місце, ката годзю-рю 6-7 років 1 місце, шобу ніхон куміте 7 років до 25 кг. 2 місце, в повноконтактних боях ірікумі-го 7 років до 25 кг. 2 місце та ірікумі-дзю 7 років до 25 кг. 2 місце. Михайло Убоженко завоював золото в категоріяї шобу ніхон куміте серед 8-9 років вище 45 кг та срібло в повноконтактних боях Ірікумі-го та ірікумі-дзю серед хлопчиків 9 років в ваговій категорії більше 37 кг. 9 річна Юлія Білякова посіла 1 місце в категорії ката ренгокай 8-9 років та 3 місце в категорії ката годзю-рю серед дівчат 8-9 років, а також 1 місце в старшій категорії ката годзю-рю серед дівчат 10-11 років.
Бакай Єлизовета виборола серед дівчат 12-13 років 1-ші місця в категоріях ката годзю-рю, ката ренгокай та ірікумі-го до 47 кг, 3-ті місця в категоріях ірікюмі-дзю та шобу ніхон куміте до 47 кг.
Спортсмени висловлюють велику подяку управлінню освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради за фінансування поїздки на ці змагання.
Олксандр Шуть

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *