Сміляни присвятили один із малюнків вуличного арт-проєкту катеру «Сміла»

186183511_1977784359041676_7905595578861586363_nПісля нещодавно надісланого команді катеру “Сміла” кошика смаколиків та малюнків з привітаннями до Великодня, колектив школи №7 продемонстрував чудовий результат творчої співпраці: учні – вчителі – батьки. Про це на своїй Facebook-сторінці розповів завідувач сектору інформаційно-аналітичної політики Олександр Головченко.

На паркані колишньої військової частини у центрі міста, продовжуючи втілювати художні задумки гімназистів та студентів фахового коледжу, колектив школи №7 реалізував свою цікаву ідею. Зобразили катер “Сміла”, як маленьку часточку великої Смілянської родини.

Автор – заступник директора з виховної роботи Ольга Ткаченко, яка неодноразово побувала на палубі катеру. Керівник реалізації проєкту та безпосередній учасник розпису – директор школи Мар’яна Криворучко.

– Представники команди катеру на чолі з командиром Олегом Ткачуком, сподіваємося, невдовзі знову зможуть відвідати місто та гідно оцінити творчість учнів, батьків та вчителів школи, зазначитк у дописі Олександр Головченко.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *