Підопічним Смілянського інтернату розповіли про правову допомогу та запобігання безробіттю

186316611_4020324598058717_6930432927537100207_nГоловний спеціаліст відділу правопросвітництва Олена Сокол та заступник директора Смілянського центру з надання БВПД Олександр Дячук провели лекцію для підопічних Смілянського психоневрологічно інтернату на тему «Розширення доступу до безоплатної правової допомоги та запобігання безробіттю».

Зустріч провели в рамках реалізації Меморандуму про співпрацю між Смілянським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Смілянським психоневрологічним інтернатом.

Олена Сокол розповіла про роботу центру, звернула увагу на категорії громадян, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. Детально зупинилася на тому, як здійснюється представництво інтересів громадян у суді та складання документів адвокатами.

Олександр Дячук розповів про наслідки оформлення трудових відносин поза законодавством, а також про трудові права осіб з інвалідністю. Працевлаштування людей з інвалідністю – це обов’язок роботодавців, передбачений законодавством України.

На завершення зустрічі сторони домовилися про подальшу співпрацю та узгодили здійснення перенаправлення осіб, які потребуватимуть вторинної правової допомоги до місцевого центру.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *