Сміляни продовжують активно підтримувати українських захисників у зоні ООС

dsc_0055Ліки, теплі шкарпетки, побутову хімію, засоби гігієни, смачні гостинці – усе це спакували та передали в зону ООС дошкільні та навчальні заклади міста, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Діти разом з батьками та організували збір гуманітарної допомоги для військовослужбовців, які захищають кордони нашої країни у зоні ООС.

В цих речах найголовніше ‒ частинка дитячої любові і домашнього тепла. Дитячі малюнки та обереги, виготовлені руками школярів, стануть для захисників окремим, дорогим серцю подарунком. Адже у всіх українських дітей є одне спільне бажання: щоб в Україні нарешті запанував мир, а захисники повернулися додому живими та здоровими.

Міська влада Сміли висловила щиру вдячність всім, хто долучився до збору допомоги. Особливо настоятелю храму Різдва Святого Іоана Хрестителя УАПЦ, капелану та волонтеру Михайлу Шевчуку.

Отець Михайло завжди вкладає частинку своєї душі, привозячи подарунки смілян нашим захисникам на сході і за роки неоголошеної війни приїздив до бійців у зоні ООС від Маріянки до Бахмута.

dsc_0055

dsc_0030_0

dsc_0023

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *