Сміляни гідно виступили за Черкащину

spetsБлизько десяти років спортсмени з особливими потребами зі Смілянщини змагаються в різних спортивних заходах, які проводить Спеціальна Олімпіада України і девізом яких є: «Я прагну перемогти, але якщо не зможу перемогти, нехай буду хоробрим у цій спробі!».
В останній тиждень листопада ц.р. проводився Європейський тиждень баскетболу, і на фінальні змагання запрошувалися кращі спортсмени Черкащини. За результатами виступів команду області мали представляти юнаки Смілянського дитячого інтернату. Хлопці побували і в Америці, були на фінальних іграх Спеціальної Олімпіади світу в Польщі.
А от на баскетбольний фінал їх не пустили, мотивуючи, що вся команда захворіла. Довелося, як кажуть, на переправі міняти коней. Допомогла команда народного депутат України Сергія Рудика. Швидко були закуплені нові квитки, переоформлені документи, одягнуті в нову форму спортсмени, і збірна Черкащини була представлена смілянами. Це Вадим Мачулка (Балаклея), Ярослава Пузань (Сунки), Віктор Подзігун, Дмитро Подгорський, Іван Мусат, Ростислав Федоренко, Олександр Бабич, Назар Синьогуб (Сміла). Вони гідно виступили за область і вибороли бронзові медалі, у фіналі зустрічались з львів’янами і вінничанами.
Після успішного виступу на всеукраїнських змаганнях команда по- змагалась у боулінгу, де кращими були Діма Подгорський і Ярослава Пузань.

Ніна ДЕМ’ЯНЕНКО,

координатор Спеціальної Олімпіади в Черкаській області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *