Сміляни боролися за першість у фінальних змаганнях з баскетболу

IMG_0356У  Черкасах на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ст. ім. В. Симоненка №33 та гімназії №31 відбулися фінальні змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат за програмою ХХІV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти у 2018 році.

У фінальних змаганнях за перемогу змагалися 13 команд-переможців зональних змагань, з яких 7 команд юнаків та 6 команд дівчат Черкаської області, інформує сайт відділення Національного Олімпійського комітету України в Черкаській області.

Переможців змагань відзначили нагородною атрибутикою Черкаського обласного відділення Комітету фізичного виховання та спорту МОН України та сувенірною продукцією відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області. У числі призерів і команда Сміли. Зокрема, смілянська команда юнаків у боротьбі за першість поступилася лише черкащанам та посіла ІІ місце на п’єдесталі переможців. Третє місце посіла команда міста Умань.