Смілянським школярам пропонують обрати майбутню професію за допомогою тестування

тестування професіяНезабаром закінчення навчального року у випускників 2021, здача ЗНО та вибір професійного майбутнього. Практика доводить, що одного «хочу» тут явно недостатньо. Необхідно тверезо оцінювати ті якості, якими наділила дитину природа та батьки.

Сьогодні є можливість безкоштовно пройти тестування на платформі «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа», впровадженою Державною службою зайнятості. Веб-базована платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» – це система профорієнтаційного діагностування на якій усі бажаючі, починаючи з 14 років, мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості.

Для цього достатньо зв’язатись з профконсультантом центру зайнятості, повідомити про бажання пройти тестування та отримати код доступу.

Проходження тестів гарантує високу результативність діагностики та максимально приближений професійний вибір для людини, яка проходить тестування. За результатами проходження усіх тестів система запропонує конкретні професії відповідно особистісних інтересів та схильностей, із зазначенням відсотка відповідності.

У Смілянському центрі зайнятості зазначають, витрачена година зараз – заощаджені роки зусиль у «пошуку професії по душі» у майбутньому.

За детальною інформацією можна звернутися за телефоном 0(4733) 2 46 26 або на адресу 2302@ckocz.gov.ua.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *