На Черкащині виявили нігерійця, який мав би виїхати з України, але не захотів

9856_724x0_803Під час спільних заходів співробітників уманських управлінь міграційної служби та СБУ було виявлено жителя Нігерії, який ухилявся примусового повернення до країни походження. Покинути територію України нігерієць мав би до 30 квітня 2021 року.

Тож, порушника відшукали, супроводили та помістили до Миколаївського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства (ПТПІ). Після оформлення документів іноземця очікує примусове видворення.

29-річного громадянина Нігерії міграційники виявили в Умані на початку квітня. Тоді йому довелося сплатити штраф та необхідно було протягом місяця виїхати з України.

На Черкащину іноземець приїхав погостювати у земляка. В Україні нігерієць перебував з 2015 року, навчаючись в одному із закладів вищої освіти на західній Україні. На період навчання був документований посвідкою на тимчасове проживання в Україні, але після закінчення строку дії документа повертатися в Нігерію не захотів.

За нехтування міграційного законодавства громадянина Нігерії не тільки примусово видворять з України, а й заборонять в’їзд до 5 років, повідомили в обласному управлінні ДМС.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *