Смілянський заклад ділився досвідом з колегами

IMG_6072У Смілянському НВК «ДНЗ-ЗОШ №15» відбулося чергове засідання школи наступності і перспективи між дошкільною і початковою ланками освіти. 30 педагогів міста – вихователів старших груп та вчителів перших класів – відвідали заняття в старшій групі дошкільного відділення з теми «Гончарство» з розділу «Дитина в соціумі», яке підготувала вихователь Ольга Покуль. Діти ознайомилися з виробництвом та видами гончарних виробів, дізналися історію виникнення гончарства на Україні. Кожна родина вихованця представила на виставку стародавні вироби з глини, які передаються з покоління в покоління.

На уроці природознавства в 1-му класі вчитель Оксана Чеп використала народознавчий матеріал при вивченні теми «Глина». Вчитель запропонувала першокласникам здійснити казкову подорож, вивчаючи властивості та значення цієї корисної копалини.
Вихователь-методист дошкільного відділення Дмитраш А.В. розповіла про музейну педагогіку.
Яскравим підсумковим акордом засідання став майстер-клас місцевої майстрині, вихователя дошкільного відділення Любові Карпенко. Учасники власноруч виготовили символи року та ознайомилися з технологією ліплення із солоного тіста.

Мар’яна Криворучко, заступник директора НВК №15

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *