Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів налагодив співпрацю з Черкаським універститетом

Відповідно до листа НМЦ ПТО у Черкаській області та на виконання Угоди №1 про співпрацю ЧДТУ та НМЦ ПТО (від 20 січня 2017 року) з метою профорієнтаційної роботи серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, у ДНЗ «Смілянський ЦППРК» було організовано зустріч з доцентом кафедри інформаційних технологій проектування Кравченко Ольгою Віталіївною Черкаського державного технологічного університету.

На зустрічі були присутні всі педагогічні працівники закладу. Викладач ознайомила присутніх з поняттям «ІТ-технології», розкрила зміст та основні поняття комп’ютерних термінів, зробила екскурс про роботу Черкаського державного технологічного університету. Виступ Ольги Віталіївни супроводжувався мультимедійною презентацією на тему «Сучасні ІТ- технології та їх можливості». Викладач звернула увагу на такі поняття, як штучний інтелект, хмарна область, нейромережі, машинне навчання, інформаційний бум, технології підтримки ухвалення рішень та експертних систем. Також присутні переглянули відео «застосування нейромереж у штучний інтелекті», в якому було наведено застосування навчальних нейромереж для робототехніки та технології розпізнання образів.

Педагогічні працівники навчального закладу, що були присутні на зустрічі, висловили щиру подяку і бажання подальшої співпраці.

Прес-центр ЦПППРК

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *