На Черкащині органи прокуратури перевірили, чи дотримується порядок виїзду засуджених за кордон

Органами прокуратури Черкаської області проведено перевірки з питань додержання вимог кримінально-виконавчого законодавства України при виконанні покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та здійсненні контролю щодо осіб, засуджених до таких покарань, повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Незважаючи на законодавчі вимоги, передбачені Кримінально-виконавчим кодексом України, прокуратурою встановлено непоодинокі випадки виїзду засуджених за межі України без дозволу територіальних підрозділів кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області (на сьогодні – територіальні підрозділи з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації).
За наслідками перевірок стосовно вказаних вище осіб внесено відомості до  Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого передбаченого ч. 1 ст. 389 (ухилення від покарання, не пов’язаного з позбавленням волі) Кримінального кодексу України.
Крім того, з метою усунення порушень, виявлених у діяльності територіальних підрозділів з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації, прокуратурою внесено акт прокурорського реагування, який на цей час перебуває на розгляді.
Робота на вказаному напрямі триває.
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *