Смілянський міськрайонний суд посадив вбивцю на 9 років у в’язницю

Вироком Смілянського міськрайонного суду Черкаської області визнано невинуватим та виправдано громадянина П., який 08 січня 2015 року, вночі, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, на літньому майданчику бару «Світанок», розташованого біля ст. ім. Т. Шевченка, умисно наніс один удар ножем у груди громадянину Г., який відпочивав у вказаному барі, від отриманого тілесного ушкодження останній помер на місці події.

Прокурор, потерпілий (брат загиблого) та його адвокат просили суд визнати громадянина П. винуватим та призначити суворе покарання у вигляді 14 років позбавлення волі.

Апеляційний суд Черкаської області переглянувши вказаний вирок  Смілянського міськрайонного суду, за апеляційною скаргою Смілянського місцевого прокурора, скасував його, та визнав винуватим обвинуваченого у вказаному злочині і призначив покарання у вигляді 9 років позбавлення волі.

Хоча на думку прокурора це замале покарання для такого злочину, разом з тим злочинець все ж таки покараний.

Вбивство відноситься до найбільш тяжких та небезпечних злочинів проти особи не тільки тому, що позбавлення життя антигуманне по своїй суті, а й тому, що наслідки цього злочину непоправні.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *