Смілянський лісгосп – серед найуспішніших господарств Черкащини

f64dde75624416c021fee5e705c5ab31_resizeНачальник облуправління Олександр Дзюбенко озвучив основні питання, які були розгялнуті на нараді під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука з представниками територіальних органів Державного агентства лісових ресурсів щодо подальшого розвитку лісової галузі.

Йшлося про основні концептуальні зміни у лісовій галузі, які планує втілити Держлісагентство у напрямках раціонального використання лісових ресурсів, боротьби з незаконними рубками та незаконним обігом деревини, встановлення правил продажу лісопродукції, фінансування лісової галузі, підвищенні ефективності роботи держпідприємств тощо.

Начальник відділу бухгалтерського обліку, економіки та фінансів Ірина Тимченко зазначила, що всі планові показники господарської діяльності лісівниками Черкащини у 2019 році виконано.

Відтворення лісів працівники лісгоспів провели на площі 1353 га. На це, а також на створення лісових розсадників та ялинкових плантацій було спрямовано 317 млн. грн.

В трійку лідерів на Черкащині за основними фінансово-господарськими показниками увійшов Смілянський лісгосп. Підприємство серед кращих в області за рентабельністю діяльності (6,8%), за продуктивністю праці (632 тис. грн.) та за чистим прибутком – 7,8 млн. грн., інформують у Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *