Смілянський каратист став учасником всеукраїнського дитячого талант-шоу

22007810_355778214835666_362886059431961312_nНа телеканалі «Інтер» у вересні стартувало дитяче талант-шоу «КРУЧЕ ВСЕХ», тема якого показати найталановитіших та неординарних дітей України.
Смілу на цьому шоу представив Костянтин Панасенко, вихованець тренера Сергія Пітенка, який займається карате в спортклубі «МОНАРХ» та ДЮСШ «Олімп». Продюсери телеканалу довго вибирали дітей на змаганнях, потім був важкий кастинг, який Костянтин пройшов впевнено і успішно. Продюсерів здивувало те що в той час ще 7-ми річний хлопчик успішно виступає в різних стилях карате та інших єдиноборств і в різних видах змагань. За 2016-2017 навчальний рік Костянтин виборов на Чемпіонатах та кубках України з карате Шотокан, карате Годзю-рю та в всестильвому единоборстві Шиай кемпо 9 золотих, 3 срібні та 3 бронзові медалі та став фіналістом Кубку світу з карате Годзю-рю. На цих змаганнях Костя виступав в боях з обмеженим контактом та в повноконтактних видах Ірікумі-го та Ірікумі Дзю, Шиай Гохон та Шиай Кемпо а також відмінно виконував Ката (формальні вправи цих стилів). Всього у Костянтина 56 медалей з яких 32 золоті.
На сцену талант-шоу Костянтин вийде з відомими артистами, спортсменами, музикантами та хореографами, серед яких будуть: Василь Вірастюк, Олександр Усік, Дмитро Монатік, Альона Віницька, Open Kids, Дмитро Шуров, Влад Яма та ін.
Тож дивіться телепрограму «КРУЧЕ ВСЕХ» з участю Кості Панасенка, 1 жовтня 2017 року о 18.30 на телеканалі Інтер!