Смілянська вчителька розповіла про підкорення найвищої гори України

goverla

Учитель географії гімназії ім. В.Т.Сенатора, давно мріяла підкорити Говерлу – найвищу вершину нашої Батьківщини. Тому під час літніх канікул, узявши дитину, поїхала підкорювати Прикарпаття.

Подорож почалася з мальовничого містечка Яремче Івано-Франківської області. Екскурсійний автобус довіз нас до туристичної бази «Заросляк», яка знаходиться на висоті 1750 м, а далі сходження потрібно було здійснювати самостійно по величезному корінню сторічних смерек, по камінню і валунах. Інколи звивиста дорога вела туристів над урвищем. Після першої проміжної зупинки Говерляни підйом став ще важчим, але ми не жалкували ні сил, ні часу і, врешті-решт, підкорили висоту 2061 метрів над рівнем моря.

Звідси, як на долоні, розкинувся мальовничий хребет Чорногори, вдалині видніються поодинокі будиночки, які здаються іграшковими, повітря настільки чисте повітря, що паморочиться у голові. Але неймовірної краси краєвиди стають винагородою для туристів, а ще відчувається патріотичний підйом і серце починає битися частіше від захвату. Тепер розповідатиму своїм учням все, що побачила на власні очі, і радитиму кожному українцю хоча б раз у житті підкорити найвищу вершину нашої землі й відчути себе підкорювачем Говерли.

О.В. Кільчевська,

вчитель географії гімназії ім.В.Т.Сенатора

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *