Смілянський інклюзивно-ресурсний центр отримав нове корекційне обладнання

В інклюзивно-ресурсному центрі нове навчально-корекційне  обладнання. У кінці жовтня його придбали за сприяння Управління освіти, молоді і спорту Смілянської міськради на суму  13 420 грн.  

Так, у центрі з’явилися тренажер Тунель, сухий басейн Квадрат, еластична панчоха  Біфлекс Sensoria, комплект для мозочкової стимуляції Белгау.

Їх застосовуватимуть фахівці центру – психологи, логопеди, дефектолог, які проводять корекційно-розвиткові заняття з дітьми, що мають особливі освітні потреби.

Для якісного  ефективного освітнього процесу фахівці використовують сучасні методики та технології, які вимагають не лише знань та досвіду, але і спеціального обладнання. Його успішно застосовують в роботі з дітьми з особливими потребами (наприклад, при виявленні аутизму, тощо).

Міський інклюзивно-ресурсний центр Смілянської міської ради працює з  2018 року. Основна функція створення таких центрів – реалізація права на здобуття освіти особам  (дітям у віці від 2-х років) з особливими освітніми потребами, проведення комплексної оцінки їх розвитку, розробка рекомендацій щодо застосування індивідуальних програм подальшого освітнього процесу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *