Смілянських школярів запрошують “Відкривати Україну”

14518364_1798926870384791_839471547_n28 вересня,  в Смілянській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням англійської мови відбулася презентація Проекту “Відкривай Україну”. Його започатковано для того аби створити середовище для розвитку підлітків, навчити дітей власноруч і командно творити позитивні зміни у своєму маленькому містечку. Реалізовується за підтримки Міністерства освіти і науки України, в партнерстві з KMBS, IWonder, SmartMe, Microsoft Україна, Українська миротворча школа, Академія української преси, Intel, Global Ukrainians та інших. Про це повідомляють у Смілянському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Освітній проект “Відкривай Україну” – це онлайн курс, який містить завдання і навчальний контент, має характер квесту, під час якого учасники в реальному житті створюють проекти, що покликані змінити їх життя.

Цього року в Черкаській області в освітньому проекті «Відкривай Україну» можуть взяти участь школярі нашого міста. Обласним Координатором освітнього проекту «Відкривай Україну» в Черкаській області є Любов Ропало, а в Смілі – директор міського ЦСССДМ – Інга Гончаренко.

До участі в проекті запрошуються учні 7-11 класів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів. Діти відкриють для себе: роботу в команді, зможуть системно та критично мислити, навчаться працювати з ідеями, опанують проектний менеджмент та ознайомляться з іншими цікавинками, які неодноразово знадобляться їм у дорослому житті.

Представляти інтереси своєї школи може лише одна команда, яка складається з 16 осіб – по 3 учня з 7, 8, 9, 10, 11 класів та вчителя-модератора, якого обирають діти.

На наступному етапі учні демонструватимуть свої відкриті та приховані таланти у реалізації шкільного проекту. Це може бути що завгодно – створення зоокуточку, шкільної газети, розмалювання лав у стилі «арт», приведення до ладу спортмайданчика та багато інших креативних ідей. На наступному етапі зі своєї альма-матер, діти вийдуть у місто, аби змінити світ і себе на краще.

Як шкільний, так і міський проекти втілюються за обраними напрямками, які можуть змінюватися: навколишнє середовище, здоровий спосіб життя, урбаністика, культура і мистецтво, соціальний та медійний напрямки.

Усі учасники, разом із вчителем, отримають сертифікат по закінченню двох етапів навчання.

Команди, які справляться з поставленим завданням, презентують свої проекти у півфіналі, який пройде в кожному обласному центрі нашої країни.

Кращі з кращих потраплять до фіналу, який відбудеться в серці України – Києві, де учасники отримають п’ятиденний тренінг,  спробують себе у написанні заявки на міні-грант. П’ять команд-переможців чекає стажування закордоном, перспективні команди отримають міні-гранти, решта щасливчиків отримають цінні призи.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.