Із жовтня розпочинається призов на строкову військову службу

Протягом двох місяців, починаючи з 1 жовтня, триватиме осінній призов на строкову військову службу. Планове завдання для Черкащини – понад 500 осіб. Про це повідомив обласний військовий комісар Євген Курбет на прес-конференції в обласній адміністрації.

– Нині в районах області проводять медичний огляд призовників, професійно-психологічний відбір, – розповів Євген Олександрович. – І вже 4 жовтня перші призовники прийдуть до лав Збройних сил України. Вони проходитимуть службу в ЗСУ, Нацгвардії України та Державній спеціальній службі транспорту. Наразі ж у районах триває відбір кандидатів. Найкраще ця робота організована в Смілянському,  Городищенському, Чорнобаївському, Христинівському, Золотоніському районах. У решті районів виникають проблеми з недостатньою явкою призовників до призовних дільниць. Про це інформує прес-служба Черкаської ОДА.

За словами військового комісара, нині в розшуку перебуває більше 12 тисяч призовників, серед яких найбільше з міст Черкаси, Умань та Сміла. Цією роботою займаються спільно представники державної влади, місцевого самоврядування і правоохоронних органів. Відповідно формуються списки таких осіб та спрямовуються до правоохоронних органів.

Євген Курбет наголосив на тому, що призовники, які проходитимуть строкову службу, не залучатимуться до виконання завдань в зоні антитерористичної операції. Насамперед вони направлятимуться до навчальних частин, частин забезпечення. Відповідно ж до вимог Генерального штабу, в разі призначення до бойових частин, призовники перебуватимуть в пунктах їх постійної дислокації, що не залучені до несення служби в зоні АТО.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.