Смілянські каратисти – серед призерів Кубку України

Вихованці дитччо-юнацької спортивної школи «Олімп» і спортивного клубу «Спарта» взяли участь у Кубку України з традиційного карате, що відбувся 13-16 жовтня в Кропивницькому. Змагання проводились серед дітей, кадетів, юніорів та дорослих у різних програмах.

У віковій категорії 10-11 років серед хлопців у програмі ката Олександр Чернявський (учень ЗОШ №7) в запеклій боротьбі показав найкращий результат і заволодів Кубком України-2017.

У віковій категорії 8-9 років серед дівчаток у програмі ката та куміте Анастасія Шамрай (учениця ЗОШ №10) виборола 3 місце, а Вікторія Манько (учениця ЗОШ №7) у куміте – 2 місце. В категорії 12-13 років Анна Іващенко (учениця ЗОШ №7) виборола в куміте 2 місце.

У віковій категорії 14-15 років Ксенія Малюк (учениця НВК «Лідер») в програмі ката вийшла на третю сходинку п’єдесталу.

Серед дорослих в програмі ката Ігор Сергієнко вибо- ров 2 місце, в програмі командного куміте Ігор виступав за збірну Черкаської області і додав нам нагороду за 2 місце.

Підготував команду Сміли майстер спорту України, суддя міжнародної категорії, володар 5 дану Станіслав Ковбаса.